AYDIN YENİPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı.

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM´nin açılışının 95. yıldönümü ilçemizde düzenlenen çoşkulu bir programla kutlandı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı İlçemizde Coşkuyla Kutlandı.

 İlk tören saat 09.00´da Atatürk Anıtına ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin sunulması ile başladı.  Program İlçe kaymakamımız sayın Hakan ÖZARSLAN,İlçe garnizon komutanı sayın Metin ÖZTAŞ ve ilçe belediye başkanı sayın Zafer SAVCI´nın halkın bayramını kutlamalarıyla başladı.Ardından Saygı Duruşunda bulunuldu İstiklal Marşı okundu.Bayram programında bir konuşma yapan ilçe milli eğitim müdürmüz sayın Cüneyt KARADEMİR çocuklarımızın aydınlık ve güzel gelecekleri için biz eğitimcilere ve anne babalara çok iş düştüğü,milli eğitim olarak da elimizdeki imkanları seferber ettiklerini ve edecekleri belirterek çocuklarımızın bayramlarını kutladılar.Öğrencilerimiz adına Yenipazar İmam hatip Ortaokulu öğrencimiz, günün anlam ve önemiyle ilgili konuşmasını yaptı.Bayram programı öğrencilerimizin hazırladıkları oyunlar,gösterilerle devam etti.İlçemiz Merkez Ortaokulu beden eğitimi öğretmeni  Coşkun GÜL´ün çalıştırdığı öğrencilerin jimnastik gösterileri izleyicilerden büyük alkış aldı.Haftayla ilgili yapılan resim,şiir yarışmalarında dereceye giren öğrencilerimize ödülleri ilçemiz kaymakamı sayın Hakan ÖZARSLAN,garnizon komutanımız sayın Metin ÖZTAŞ ve belediya başkanı sayın Zafer SAVCI tarafından verildi.Bayram öğrencilerimizin şarkılara eşlik etmeleriyle sona erdi.

 

Hükümet Mahallesi Hükümet Konağı Kat3 - 0 256 361 21 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.