AYDIN YENİPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

24 Kasım Öğretmenler Günü İlçemizde Coşkuyla Kutlandı.

24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Programı İlçe Milli Eğitim Müdürmüz Sayın Serpil ÖZALP ŞAHBUDAK´ın Turgut ÖZAL Parkın´daki Atatürk Anıtına çelenk sunmasıyla başladı.Saygı duruşu ve İstikal Marşı´nın ardından program İlçemiz Belediye Düğün Salonunda devam etti.
24 Kasım Öğretmenler Günü İlçemizde Coşkuyla Kutlandı.

    Belediye Düğün salonunda yapılan programa İlçemiz Kaymakamı Sayın Hakan ÖZARSLAN ,Garnizon komutanı Sayın Metin ÖZTAŞ ,Milli Eğitim Müdürü Sayın Serpil ÖZALP ŞAHBUDAK Emniyet Amiri Ayhan CAMCI, Belediye Başkanı Sayın Zafer SAVCI  ile kurum müdürleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.

    İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Sayın Serpil ÖZALP ŞAHBUDAK , Kaymakamımız Sayın Hakan ÖZARSLAN günün anlam ve önemini belirten konuşmalarını yaptılar.Öğretmenler adına ise aday öğretmenimiz Sayın Hilal OKTAY konuşmalarını yaptı. Program Merkez Ortaokulunca hazırlanan slayt sunumu ve Şiir dinletisiyle devam etti.Halk Eğitim Merkezi Halk  Oyunları Ekibinin sergilediği gösteri programa katılan davetlilerce büyük ilgi gördü.Ayrıca Merkez İlkokulu 4. sınıf öğrencilerinin hazırladığı playback gösterisi de davetlilerce büyük alkış aldı.İlçemizde düzenlenen kültür  yarışmalarında dereceye girenlere ödülleri verildi. Program Halk Eğitim Merkezi Müzik Öğreticisi Ahmet Melik BİÇEN´in müzik dinletisiyle devam etti.Müzik dinletisi davetlilerden büyük alkış ve beğeni topladı.Program öğrencilerimizin hazırladığı resim sergisinin gezilmesi ve ikramla son buldu.

 

  Öğleden sonraki programda ise emekli öğretmenimiz Ümit AÇAN evinde Milli Eğitim müdürümüz Sayın Serpil ÖZALP ŞAHBUDAK,Şb. Müdürlerimiz , Efeler İlkokulu Müdürmüz ,Merkez İlkOrta Okul Müdürmüz, Hamzabali İlk/Orta okul müdürmüz ,Karacaören İlk/ortaokul müdürümüz Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz ve Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Öğretmenimiz Ahmet Emin KÖMÜRCÜ´den oluşan temsil grubumuz tarafından ziyaret edildi.Öğretmenimizin Öğretmenler Günü kutlandı.Daha nice sağlıklı, mutlu, güzel günleri ailesiyle birlikte geçirmeleri temennisinde bulunuldu.Yapılan hoş sohbetten sonra Öğretmenimize teşekkür edilerek ; kabristan ziyaretinde bulunuldu.Burada da ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimiz için Kuran-ı Kerim okundu, dualar edildi.

 
Hükümet Mahallesi Hükümet Konağı Kat3 - 0 256 361 21 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.