AYDIN YENİPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

‘‘Bir Kan Bir Ağa璒Kampanyası Kapsamında İlçemizde Fidan Dikimi Yapıldı.

Kızılay ve OMG nce başlatılan ‘‘Bir Kan Bir Ağaç’’ kampnyası kapsamında ilçemizde fidan dikimi yapıldı.
‘‘Bir Kan Bir Ağa璒Kampanyası  Kapsamında İlçemizde Fidan Dikimi Yapıldı.

İlçemiz kaymakamlığı , Orman İşletme Müdürlüğü ,TEMA ,Kızılay yetkilileri ve İlçemiz Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde Karaçakal Sarısı mevkiinde fidan dikimi yapıldı.

Etkinliğe İlçe kaymakamımız Hakan ÖZARSLAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Serpil ÖZALP ŞAHBUDAK,Şube Müdürleri Cüneyt KARADEMİR,R.Fazıl SOYLU ,İlçemiz Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Barış YAZICI,  Türkçe öğretmeni Seda TÜRKMEN ve 8.sınıf öğrencilerimiz katıldı. ilçe kaymakamımız Sayın Hakan ÖZARSLAN böyle bir organizasyonun içinde bulunmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdiler.Çevre bilincine ve doğa sevgisine de dikkat çeken kaymakamımız bu organizasyonu düzenleyenlere teşekkür ederek konuşmalarını bitirdiler. Ardından ilçe orman şefimiz bölgeyi tanıttılar.Fidan dikilecek alanda örnek fidan dikimini uygulamalı olarak yaptılar. Dikimi için yerleri hazırlanmış olan fidanlar başta ilçe milli eğitim müdürümüz Serpil ÖZALP ŞAHBUDAK ,ilçe milli eğitim şb.müdürümüz Cüneyt KARADEMİR ve etkinliğe katılan idareci,öğretmen ve öğrencilerimiz tarafından dikildi.Etkinlikten mutluluk duyan öğrencilerimiz fidan dikme yarışı içine girdiler.Etkinlik sonunda çay ve simit ikramında bulunuldu.Toplu fotoğraf çekimiyle de etkinlik sona erdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizlerde etkinliği organize eden yetkililere,idareci öğretmen ve öğencilerimize teşekkür ediyoruz. 

Hükümet Mahallesi Hükümet Konağı Kat3 - 0 256 361 21 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.