AYDIN YENİPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Efeler Diyarında Bilinçli Gençlik Ve Sağlıklı Yarınlar Projesi Kapsamında ADÜ Tıp Fakültesi Çocuk Ergen A.B.D Öğretim Görevlisi Prof Dr.Hatice AKSU tarafından Öğrencilerimize Eğitim Verildi.

İlçemiz Kaymakamlığı ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz işbirliğinde gerçekleştirilen Efeler Diyarında Bilinçli Gençlik Ve Sağlıklı Yarınlar projesi kapsamında ADÜ Tıp Fakültesi Çocuk Ergen A.B.D.öğretim görevlisi Prof.Dr.Hatice AKSU tarafından ilçemiz merkezindeki 8.sınf öğrencileri ile ortaöğretim 9.ve 10 sınıf öğrencilerine eğitim verildi.Eğitime İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Serpil ÖZALP ŞAHBUDAK,İlçemiz Milli Eğitim Şube Müdürü  Cüneyt KARADEMİR ve Anadolu Lisesi Müdürümüz  Vedat TAKURÇAL´da katıldılar.
Efeler Diyarında Bilinçli Gençlik Ve Sağlıklı Yarınlar Projesi Kapsamında ADÜ Tıp Fakültesi Çocuk Ergen A.B.D Öğretim Görevlisi Prof Dr.Hatice AKSU tarafından Öğrencilerimize Eğitim Verildi.

 Efeler Diyarında Sağlıklı Yarınlar Ve Bilinçli Gençlik Projesi kapsamında verilen eğitim İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Serpil ÖZALP ŞAHBUDAK´ın açılış konuşmasıyla başladı.Konuşmasında öğrencilerimize kötü alışkanlıklardan kendimizi korumak için önce kendimizin bilgili olması gerektiği; bunları bildiğimiz takdirde de kendimizi bunlardan korumuş oluruz. şeklinde konuştular.Ayrıca bu konularda  uyanık davranılması gerektiğinden bahsettiler.Daha sonra eğitimi veren Prof.Dr.Hatice AKSU Hanımefendi öğrencilerimize ders çalışamama,dikkatsizlik,unutkanlık,zamanı organize edememe,gerginlik,huzursuzluk tehlikeli aktiviteler(kavgaya katılma,alkol-madde kötüye kullanımı) zayıf sosyal ilişkiler kurma ve saldırgan davranışlar sergilemenin sebeblerine yönelik öğrencilerimize yönelik eğitim verdiler.

  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Prf.Dr. Sayın Hatice AKSU Hanımefendiye projeye vermiş oldukları destek ve öğrencilerimize verdiği eğitimden dolayı teşekkür ederiz.

 

 

Hükümet Mahallesi Hükümet Konağı Kat3 - 0 256 361 21 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.