AYDIN YENİPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Serpil ŞAHBUDAK Karacaören İlk/Orta Okulu İle Eğridere İlkokulu´nda İncelemelerde Bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Serpil ŞAHBUDAK 02.10.2014 tarihinde Karacaören İlk/ortaokulu ile Eğridere İlkokulunda incelemelerde bulundu
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Serpil ŞAHBUDAK Karacaören İlk/Orta Okulu İle Eğridere İlkokulu´nda İncelemelerde Bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Serpil ŞAHBUDAK 02.10.2014 tarihinde Karacaören İlk/ortaokulu ile Eğridere İlkokulunda incelemelerde bulundu. Eğitim ve öğretimi yerinde inceleyen Müdürümüz öğrencilerimizle biraraya geldi. Onların talep ve isteklerini dinlediler. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Serpil ŞAHBUDAK incelemelerde bulundukları her iki okulumuzda da öğrencilerimize verimli ders çalışma yöntemleri ile sağlıklı beslenmenin öneminden bahsettiler. Müdürümüz ayrıca Karacaören Ortaokulunda açılması planlanan yetiştirme ve destekleme kursları hakkında da öğrencilerimizi bilgilendirerek okuldan ayrıldılar.

 

şşjjjjşedş

Hükümet Mahallesi Hükümet Konağı Kat3 - 0 256 361 21 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.