AYDIN YENİPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Serpil ŞAHBUDAK Karacaören İlk/Ortaokulunda İncelemelerde Bulundu.

Okul öğretmenleriyle biraraya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürmüz Sayın Serpil ŞAHBUDAK, öğretmenlerimizle 2014/2015 ders yılının planlanması, eğitim ve öğretimin nasıl daha iyi olabileceği konularında fikir alışverişinde bulundular. 
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Serpil ŞAHBUDAK Karacaören İlk/Ortaokulunda İncelemelerde Bulundu.

  İlçe Milli eğitim Müdürümüz Sayın Serpil ŞAHBUDAK Karacaören İlk/Ortaokulunda incelemelerde bulundu. Okul öğretmenleriyle biraraya gelen müdürümüz öğretmenlerimizle 2014/2015 ders yılının planlanması, eğitim ve öğretimin nasıl daha iyi olabileceği konularında fikir alışverişinde bulundular. Okul öğretmenlerinin istek ve taleplerini dinlediler. Eksiklikler yerinde tespit edildi. Okul öğrencileriyle sohbet eden müdürümüz; öğrencilerimizin de istek ve arzularını dinlediler. Okul kantini ve bölümlerini de inceleyen müdürümüz;kurum müdür,öğretmen ve personeline hayırlı, mutlu ve başarılı bir dönem geçirmeleri temennisinde bulunarak okuldan ayrıldılar.

 

llklkkkka

Hükümet Mahallesi Hükümet Konağı Kat3 - 0 256 361 21 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.