AYDIN YENİPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Kaymakamı Sayın Hakan ÖZARSLAN Sağlıklı Nesiller Projesi Kapsamında, Karacaören İlkokulu´nda Verilen Eğitimi Yerinde İnceledi.

İlçemiz Kaymakamı Sayın Hakan ÖZARSLAN Sağlıklı Nesiller Projesi Kapsamında, Karacaören İlkokulu´nda Verilen Eğitimi Yerinde İnceledi.

İlçemizde yürütülmekte olan Sağlıklı Nesiller Projesi kapsamında  Karacaören İlkokulu 1.sınıf öğrenci ve velilerine toplum sağlığı merkezi çalışanlarınca eğitim verildi.Karacaören İlkokulundaki bu eğitime ilçemiz kaymakamı sayın Hakan ÖZARSLAN´da katıldılar.İlçe milli eğitim müdrümüz sayın Serpil ÖZALP ŞAHBUDAK,okul müdüremiz sayın Ayşe ACAR,mahalle muhtarımız ve okul aile birliği başkanımızca karşılanan kaymakamımız ;  proje kapsamında verilen eğitimlere velilerimizin ilgisinden dolayı teşekkür ettiler.Velilerimiz ve öğrencilerimizle görüştüler,Sağlıklı Nesiller projesinin önemine değindiler.Mahallemizde doğal ürünlere sahip olduğu; bundan dolayı da şanslı oldukları,büyük yerleşim yerlerinde bu ürünlere ulaşmanın pahalı yada mümkün olmadığından bahsettiler.Mahalle muhtarımız da yörede yetiştirdikleri ürünler hakkında bilgi verdiler. Ayrıca okulumuzda görevine yeni başlayan okul müdüremize de  başarılar dilediler.Sağlıklı Nesiller projesinin önemine de değinen kaymakamımız, muhtarımızdan okul ve mahallemiz hakkında bilgi aldılar.

      

Hükümet Mahallesi Hükümet Konağı Kat3 - 0 256 361 21 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.