AYDIN YENİPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Çanakkale Şehitleri Fotoğraf Sergisi Açıldı.

İlçemizdeki temel eğitim, ortaöğretim öğrencileri ve ilçe halkımıza yönelik olarak 9-11 Mart tarihleri arasında üç gün süre ile Çanakkale Şehitleri Fotoğraf Sergisi Belediyemiz Düğün Salonu´nda açıldı.
İlçemizde Çanakkale Şehitleri Fotoğraf Sergisi Açıldı.

Çanakkale Fotoğraf Sergisi İlçe kaymakamımız sayın Hakan ÖZARSLAN ile belediye başkanımız sayın Zafer SAVCI´nın açılış kurdelesini kesmeleriyle başladı.Açılışa İlçe milli eğitim müdür v.sayın Cüneyt KARADEMİR,ilçe milli ğitim şb.md.sayın R.Fazıl SOYLU,ilçemiz emniyet amiri sayın Ayhan CAMCI,ilçemiz garnizon komutanı sayın Metin ÖZTAŞ ile ilçemiz okul kurum müdürleri ve öğrencilerimiz katıldı.Serginin açılışında konuşma yapan sayın kaymakamımız Hakan ÖZARSLAN bu serginin öneminden bahsettiler.Özellikle gençlerimizin ecdadını tanımaları ve bu ülke için yaptıklarını bu vesilelerle hatırlamaları ve bu şuurla hareket etmlerinin önemli olduğundan bahsettiler.Bu serginin açılışında emeği geçenlere de teşekkür ettiler.Ardından Çanakkale Fotoğraf Sergisi gezildi,fotoğrafların hikayeleri yetkililerce sergiyi gezenlere aktarıldı.

 

Hükümet Mahallesi Hükümet Konağı Kat3 - 0 256 361 21 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.