AYDIN YENİPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde,´´ Oyunla Öğreniyor,Oyunla Büyüyorum´´ Projesi Kapsamında Çocuk Oyunları Finali, Okullarımızın Katılımıyla Yapıldı.

 İlçemizde,´´ Oyunla Öğreniyor,Oyunla Büyüyorum´´ Projesi Kapsamında Çocuk Oyunları Finali, Okullarımızın Katılımıyla Yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğünce 2-30 Nisan tarihleri arasında yapılması planlanan, İlkokul Fiziksek etkinlikleri kapsamında ilkokullarımız arasında dairesel bayrak koşusu,el değirerek bayrak koşusu,çift ayak sıçrama,halat çekme oyunlarının finali yapıldı.İlçemiz kapalı spor salonunda yapılan finalde öğrencilerimizin ve velilerimizin ilgisi yoğundu.Bir şenlik havasında geçen oyunlarda,oyunları oynayan ve izleyenler keyifli dakikalar yaşadılar.Hepsi de birbirinden eğlenceli olan oyunlarda öğrencilerimiz oyun oynamanın tadına vardılar.Oyunların finalinde bir konuşma yapan ilçe milli eğitim müdür v.sayın Cüneyt KARADEMİR: ´´Mutlu toplum,mutlu bireylerden oluşur,mutlu birey de çocukluğunda mutlu olursa olur; o da bu yaşlarda oyun oynamaktan,çevreyle iletişim kurmaktan,bu oyunlarda arkadaşlık ilişkilerrini geliştirmekten geçer.´´ diye konuştular.Oyunların finalinde belediye başkanımız sayın Zafer SAVCI,belediye başkan yardımcımız sayın Mehmet APAYDIN ilçe milli eğitim müdür v. sayın Cüneyt KARADEMİR ve şb. md´müz sayın R.Fazıl SOYLU oyunlara katılan öğrencilerimize katılım belgelerini verdiler.Toplu fotoğraf çekimiyle de oyunlar sona erdi.Programda emeği geçen başta Merkez Ortaokulu beden eğitimi öğretmeni sayın Coşkun GÜL ve tüm öğretmen - idarecilerimize teşekkür ederiz.

Hükümet Mahallesi Hükümet Konağı Kat3 - 0 256 361 21 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.