AYDIN YENİPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemizde Yürütülen Sağlıklı Nesiller Projesi Kapsamında Paşaköy İlkokulun´da Öğrenci Ve Velilerimize Eğitimler Verildi.

İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Sayın Serpil ŞAHBUDAK İlçemizde yürütülen Sağlıklı Nesiller Projesi kapsamında Paşaköy’de öğrenci ve velilerimize yönelik yapılan eğitime katıldılar. 
İlçemizde Yürütülen Sağlıklı Nesiller Projesi Kapsamında Paşaköy İlkokulun´da  Öğrenci Ve Velilerimize Eğitimler Verildi.

İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Sayın Serpil ŞAHBUDAK İlçemizde yürütülen Sağlıklı Nesiller Projesi kapsamında Paşaköy’de öğrenci ve velilerimize yönelik yapılan eğitime katıldılar. Eğitimi gerçekleştiren Toplum Sağlığı Merkezi doktor ve sağlık personeli, sunumlarının ardından öğrencilerimize yönelik sağlık taraması gerçekleştirdiler. Müdürümüz de öğrenci ve velilerimizle sohbet ettiler, talep ve önerileri not ettirdiler. Müdürümüz de velilerimizden öğrencilerimizin sabah okula gelirken mutlaka kahvaltı yaptırılarak gönderilmesini rica ettiler. Okulumuz öğretmenleriyle de görüşen müdürümüz öğrencilerimizin kitap okuma alışkanlığı kazanmaları için kitap okuma saatlerinin oluşturulabileceği, öğrencilerimizi küçük hediye ve teşviklerle kitap okumaya özendirilmesini istediler. Okulun durumu hakkında da gerekli bilgileri alan müdürümüz toplu fotoğraf çekiminin ardından okuldan ayrıldılar.

Hükümet Mahallesi Hükümet Konağı Kat3 - 0 256 361 21 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.