AYDIN YENİPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakamımız Sayın Hakan ÖZARSLAN ´´Etik Haftası´´ Münasebetiyle Dereceye Giren Öğrencilerimizi Makamında Kabul Ettiler.

Kaymakamımız Sayın Hakan ÖZARSLAN ´´Etik Haftası´´ Münasebetiyle Dereceye Giren Öğrencilerimizi Makamında Kabul Ettiler.

Etik Haftası münasebetiyle ilçemizde düzenlenen etik konulu kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilerimiz ödüllerini aldılar.İlk önce müdürümüz tarafından makamında kabul edilen öğrencilerimiz müdürümüz sayın Serpil ÖZALP ŞAHBUDAK tarafından tebrik edildiler.Müdürümüz öğrencilerimizin başarılarının devamını dilediler.Etik kavramının geniş olduğunu bunun içine hoşgörü,çalışkanlık,hayvan sevgisi,yardımseverlik,doğa sevgisi vb.konuların girebileceğinden bahsederek öğrencilerimizin her konuda vicdanlarının ve sağduyunun sesini dinlemeleri gerektiğinden ve ileride atılacakları meslek hayatlarında da etik kavramının içini dolduracak şekilde hareket edeceklerine inancının tam olduğu belirttiler.Daha sonra kaymakamımımız sayın Hakan ÖZARSLAN´ı müdürümüz sayın Serpil ÖZALP ŞAHBUDAK,şube müdürlerimiz sayın Cüneyt KARADEMİR,R.Fazıl SOYLU , Y.pazar Anadolu Lisesi müdürü sayın Güliz AÇAN SARIOĞLU  ve dereceye giren öğrencilerimizi makamlarında kabul ettiler.Kaymakamımız sayın Hakan ÖZARSLAN tarafından da tebrik edilen öğrencilerimize hediyeleri takdim edildi.Daha sonra öğrenci ve müdürlerimizle sohbet eden kaymakamımız ikramda bulundular.Toplu fotoğraf çekimiyle ziyaret sona erdi.


Hükümet Mahallesi Hükümet Konağı Kat3 - 0 256 361 21 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.