AYDIN YENİPAZAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yeni İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Ayşe ACAR Göreve Başladı.

Yeni İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Ayşe ACAR  Göreve Başladı.

Efeler Diyarı güzel Aydın´ımızın sakin şehri Yenipazar İlçemizde İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapacak olmanın heyecanı ve gururu içindeyim.Öncelikle bu güne kadar bu görevi en iyi şekilde yürüten yöneticilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Kurumların başarılı olabilmeleri öncelikle her çalışanı gerçekten başarılı olabileceği bilgi,beceri ve yeteneklerini gösterebileceği,doğru alanlarda çalıştırabilmek,önlerine mesleki vizyon koyarak kariyer gelişmelerine yardımcı olmaktır.

Bunun için de Yenipazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak,bütün paydaşlarımızla birlikte,sakin şehrimiz Yenipazar´da bir farkındalık oluşturmakve Yenipazarımızın eğitimde marka haline getirebilmek için özverili ve gayretli çalışmaya devam edeceğiz.

Bu ağır ve onurlu görevde,Yenipazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü başlığı altındaki tüm idareci,öğretmen,öğrenci,veli,personeli ile Yenipazar halkı,yerel yönetimler,idari kurumlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla el ele olmayı ümit eder,Yenipazarımız için hayırlı olmasını dilerim.

Hükümet Mahallesi Hükümet Konağı Kat3 - 0 256 361 21 02

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.